Podaruj 1% na edukację Szymona Pokoloruj mój świat - podaruj 1% podatku Daj mi szansę na sukces - podaruj 1% podatku Moja rodzina

Szkoła przy Głogowej w Warszawie

 

Luty 2015

Nasz syn Szymon już siódmy rok uczy się na Głogowej. Nawet nie wiemy kiedy ten czas minął. Kiedy zastanawiamy się i omawiamy początki jego edukacji, to stwierdzamy, że nie mogliśmy podjąć lepszej decyzji o jego nauce właśnie w tej szkole. Kuba miał to szczęście i też może uczyć się na Głogowej.

Na przełomie lutego i marca chłopcy ponownie jadą na obóz narciarski ze szkoły. Na pierwszym obozie Kuba uczył się jazdy na nartach, w zeszłym roku czuł się już zupełnie swobodnie, ale wymagał pomocy, zobaczymy jak będzie w tym roku. Szymon jest już samodzielny w tej dziedzinie, mąż zabrał go na dwa dni wypadu na narty (ostatnie śniegi podczas tegorocznych ferii) i był szczerze zaskoczony jak dobrze radzi sobie Szymon. Żaden wyciąg, ani górka nie były dla niego straszne, a pamiętamy jak dopiero stawał na nartach i nóżki się rozjeżdżały :) . Zawdzięczamy to w większości nauczycielom i asystetnom ze szkoły na Głogowej!

Nauczyciele dbają także o naukę samodzielności. Bardzo nas cieszy, że między dziećmi w klasie tworzą się głębsze relacje, że mają swoje środowisko, spędzą tam jeszcze wiele lat. To jest kolejną zaletą szkoły na Głogowej - zapewnia edukację przez cały okres obowiązku nauki.

Tuesday the 23rd. | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins