Podaruj 1% na edukację Szymona Pokoloruj mój świat - podaruj 1% podatku Daj mi szansę na sukces - podaruj 1% podatku Moja rodzina

Media o nas

"PEŁNA CHATA" - Justyna Steczkowska u nas w domu

 

FRAGM. PROGRAMU JANA POSPIESZALSKIEGO "BLIŻEJ"

Tylko Marta

Cały program BLIŻEJ

 

AUDYCJA RADIOWA "STOP-ABORCJI"

 

"MAM DZIECKO Z ZESPOŁEM DOWNA"

TVP2, Z CYKLU "COŚ DLA CIEBIE"

 

W DZIEŃ DOBRY TVN 

Cały program

 

"WIĘZI" - FILM DOKUMENTALNY, CZĘŚĆ 1

Zapraszamy do poznania bohaterów filmu "Więzi" kampanii programu "Rodzina 2010-2020". Część pierwsza: Marta i Andrzej Witeccy są zawodową specjalistyczną rodziną zastępczą. Zdecydowali się zaopiekować jak rodzina, dzieckiem, które nie miało szans na adopcję, 4-letni Kubuś ma zespół Downa. Dzięki Marcie i Andrzejowi zyskał ciepło i miłość, dołączył do ich biologicznych dzieci, z których jedno, także urodziło się z zespołem Downa. Janek, Szymon, Jonatan, Noemi i Kuba mieszkają z rodzicami na Ursynowie w Warszawie. Andrzej pracuje zawodowo, a Marta opiekuje się dziećmi. Oboje są także autorami warsztatów klubu twórczych matek dla rodziców, żeby przekazywać swoje doświadczenie innym.

 

TVN24 BYŁ U NAS W DOMU :)

Dziecko z zespołem Downa
10:00, 05.05.2010

Czym tak naprawdę jest zespół Downa? Skąd czerpać siłę, gdy dowiadujemy się, że problem ten dotyczy także naszego dziecka? Jak stymulować jego rozwój? Czy proces wychowawczy dziecka "zespołowego" różni się od tego, w jaki sposób wychowujemy zdrowe dziecko?

"Czym tak naprawdę jest zespół Downa? Skąd czerpać siłę, gdy dowiadujemy się, że problem ten dotyczy także naszego dziecka? Jak stymulować jego rozwój? Czy proces wychowawczy dziecka "zespołowego" różni się od tego, w jaki sposób wychowujemy zdrowe dziecko?"

Kilka komentarzy ze strony TVN

  • Wielkie brawa dla mam! Wzruszająca i ujmująca rozmowa. Życzę rodzinom Wszystkiego ... ~Ania / 30.01.2010 14:38
  • Jestem pod wrazeniem. Nareszcie ciekawy reportaz a Paniom i dzieciom zycze ... ~agnieszka / 26.01.2010 21:54
  • Pozytywny materał.:) Bardzo mnie nastroił pozytywnie.Chylę czoło przed takimi ... ~Kate / 26.01.2010 15:53;)
  • Bardzo fajne, mądre i odważne kobiety. Może kiedyś i ja ... ~oops / 25.01.2010 18:34
  • Wspaniale,niesamowite kobiety!!!!! Mam dla pan ogromny szacunek i jestem dumna ze sa jeszcze ... ~ASIA / 25.01.2010 17:18

 

DEBIUT TELEWIZYJNY

25.01.2010, godzina 10.00

Mój brat Kuba zadebiutował w telewizji. Razem z moją mamą wystąpił w programiw o Michałku, który czeka na adopcję. Moją mamę i Kubę możecie zobaczyć na stronie DzieńDobryTVN lub możecie obejżeć fragment programu poniżej.

 

Tuesday the 23rd. | Home | Joomla 3 Templates Joomlaskins